Example gif
iRobot Roomba i7+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Plus Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Plus Robot Süpürge

iRobot Roomba i7+ Plus Robot Süpürge (5060359289742)

Marka : iRobot
Fiyat : 15.750,00 TL(KDV Dahil)
ikon
:


 

IROBOT ROOMBA İ7+ PLUS ROBOT SÜPÜRGE

Roomba® i serisi, kendine has Akıllı Haritalama özelliğine sahip benzersiz iAdapt® 3.0 Navigasyon ile donatılmıştır. Temizleyebileceği zeminin boyutu için herhangi bir sınırlama yoktur ve otomatik kir boşaltma istasyonu sayesinde haftalarca toz haznesini kendi boşaltır. iRobot OS™ teknolojisi ile alışkanlıklarınıza ve sezona göre temizlik önerilerinde bulunur ve evinize gerçek zamanlı uyum sağlar.

Imprint Haritalama sistemi ile iAdapt 3.0 navigasyonu

En gelişmiş iAdapt 3.0 navigasyonu, boyut sınırı olmaksızın evinizin tüm alanlarının mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Roomba i7, engelleri, mobilya tiplerini tanıdığı ve buna göre en iyi temizleme yöntemini geliştirdiği bir navigasyon sistemine sahiptir. Smart Imprint haritalama sistemi sayesinde, Roomba her odayı tanıyacak ve böylece robotun ne zaman ve hangi odayı temizleyeceğini siz belirleyeceksiniz.
   

 

   

Premium AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi

iRobot Roomba i7, hava akımını dönen fırçalar arasında dar bir aralığa konsantre eden patentli üç aşamalı AeroForce temizleme sistemi ile çalışır. Bu, havanın olağanüstü bir şekilde hızlanmasına neden olur ve yüksek verimli bir motorla birlikte, emiş gücü 10x kat artar*.

1. Döner yan fırça
Robotun yan fırçası, mobilyaların etrafındaki, duvarlardaki, oda köşelerindeki ve ulaşılması zor diğer tenha yerlerdeki boşlukları mükemmel bir şekilde temizler.

2. Karşılıklı dönen 2 AeroForce fırça
Özel lamelleri olan iki adet ters dönen lastik fırçanın patentli sistemi, her türlü sert zemin ve halıdaki kiri toplar. Sert zeminlerde, fırçalar doğrudan toplama haznesine kir çeker. Halıları temizlerken, kir önce halı elyafından gevşetilir ve ardından toplanır.

3. Emiş gücü yüksek motor
Tozu yüksek performans ile temizleme, emiş gücü yüksek bir motor ile sağlanır motoru ve verimi yüksek AeroForce filtresi etkili bir filtreleme sağlar.

 

 

Clean Base Otomatik Kir Boşaltma Sistemi


Toz haznesinin kendi kendine kir boşaltması eşi görülmemiş bir rahatlık sağlar. Clean Base şarj ve temizleme istasyonu ile birlikte Roomba i7, size haftalarca temizliği unutturacak. İstasyonun içindeki tek kullanımlık kir torbası, robotun 30 toz haznesine kadar kiri saklayabilir. Bu pratik işlem sayesinde, toz ve kirlerin çevreye eve dağılmasını önler. İstasyondaki gösterge, kir torbası değiştirme zamanı geldiğinde sizi uyarır.

   
   


Dışarıda Bırakma Fonksiyonu


Bu özellik sayesinde iRobot HOME uygulaması üzerinden, sınırsız adet, minimum 60x60cm boyutunda alanlar belirleyerek bu alanlara Roomba robot süpürgenizin asla gitmemesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik, köpeğinizin mama kabı gibi alanlarda çok kullanışlı olacaktır. Bunun yanı sıra artık bu özellik sayesinde düşük modellerde kullanılan sanal duvar ya da benzeri engellere ihtiyaç duymadan robotunuzun girmesini istemediğiniz yerlere gitmesini engelleyebileceksiniz.

Hızlı Performans

En son teknoloji ile dizayn edilmiş iRobot Roomba® i7 robot süpürgeyle, çağdaş robotiğin zirvesi evinize geliyor. Imprint akıllı haritalama özelliğine sahip benzersiz iAdapt 3.0 navigasyon sistemi sayesinde, kendisini mükemmel bir şekilde yönlendirir ve her zaman en iyi temizleme tekniğini uygular. Böylece, Roomba i7, ne kadar büyük olursa olsun, evinizin bütün alanlarını temizleyebilir. İRobot markasının çığır açan dönüm noktası niteliğindeki robot süpürgesi i7, toz haznesini kendi kendine otomatik kir boşaltma sistemi ile temizler.

    Temizlik sırasında şarj etme

Roomba i7, batarya durumunu akıllıca izler ve gerekirse kendisini şarj istasyonuna yönlendirir. Şarj işlemini tamamladıktan sonra, işi bitinceye kadar kaldığı noktadan temizliğe devam eder.

 

Merdivenlerden düşmeyi engelleyen sensörler

Robotun altına yerleştirilen sensörler, altındaki boş alanı güvenli bir şekilde tanır böylece robotunuzun merdivenlerden veya diğer yüksek alanlardan düşmesini engeller.

      

 

IROBOT ROOMBA İ7-PLUS ELEKTİRİK SÜPÜRGESİ GENEL ÖZELLİKLERİ:

 • Clean Base® Otomatik Kir Boşaltma İstasyonu
 • Sınırsız Temizleme Alanı / Şarj Sonrası Temizliğe Kaldığı Yerden Devam Etme
 • Yüksek Etkili AeroForce® Filtre
 • Yüksek Kapasiteli Yıkanabilir Toz Haznesi
 • iAdapt 3.0® Navigasyon, Imprint® Akıllı Haritalama ve vSLAM® Teknolojisi
 • Imprint® Link Teknolojisi / Braava jet Paspas İle Uyumlu
 • Kir Saptama Teknolojisi (Dirt Detect™)
 • Siri ve Google Asistan ile Sesli Yönlendirme
 • AeroForce® 3 Aşamalı Temizleme Sistemi ve Çift Kauçuk Fırça Sistemi
 • Dışarıda Bırakma Fonksiyonu / Yasaklı Alan Seçimi
 • Türkçe iRobot HOME Uygulaması
 • 10x Çekim Gücü (Roomba 600 serisine göre)
 • Taşıma İçin Tutma Kolu
 • Temizlik Planlama ve Kişisel Temizlik Önerileri
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR