Example gif
title
title
title
title
title

Bir Asra Yakın Tecrübe

İstanbul’da İlk Mağaza 1972 Yılında Fatih’te Açılmıştır

Aktürk Elektronik, 50 yılı aşkın bir süredir toptan ve perakende satış olmak üzere elektronik ve beyaz eşya sektöründe hizmet vermektedir. Kurucusu Mahmi Türkoğlu, 1948’de ilk bayilik sözleşmesini Philips ile yaparak, Siirt’te ilk mağazasını açmıştır. 1968’de aile bireylerinin eğitim amacıyla İstanbul’a yerleşmeleriyle birlikte, İstanbul’da ilk mağaza 1972 yılında Fatih’te açılmıştır. 1993 yılında ailenin ikinci kuşağı olan Akil Türkoğlu mağazayı Sirkeci’ye taşıyarak, 2002 yılına kadar sektöre 3 mağazası ile hizmet vermiştir. Aktürk Elektronik, 2002’de eğitim hayatını bitiren üçüncü kuşağın da katılımıyla İstanbul’un çeşitli semtlerinde her yıl yeni bir mağaza açarak, bugün ki mağaza sayısını 7’ye çıkarmıştır. Firma, 2003-2005 yıllarında Çin’in önde gelen televizyon markası Konka’nın yurtiçi dağıtımını gerçekleştirmiştir.

Perakendecilik Ve Online Mağazacılık Hizmetleri

Firma, 2005’den sonra toptan satış faaliyetlerini azaltarak perakende satışa ağırlık vermiştir. Firma, aynı zamanda internetin yaygınlaştığı, elektronik ticaretin ve ticari hacim işlemlerinin arttığı günümüzde webdensiparis.com elektronik ticaret sitesini kurarak, internet ortamında da satışa başlamıştır. Firma bugün, toplam 5000 metrekare kapalı alan deposu, 50 uzman personeli ile seçkin Türk ve dünya markalarının satış ve satış sonrası hizmetini vererek, garantisi olmayan ürünlerin satışını yapmamaktadır.

Misyonumuz

Dünya markalarıyla ürün yelpazemizde distribütör olarak çalışmak, rekabet gücümüzü arttırmak ve iş ortaklarımızın tüm ürün ve ihtiyaçlarını karşılayan ana tedarik merkezi olmak birinci amacımızdır. İş ortaklarımızın memnuniyetine ve ihtiyaçlarına cevap verecek hizmeti sağlamak, çalışanlarımızın güven ve memnuniyetini arttırmak işletmemizde büyük önem taşıyan unsurlardandır.

 

Vizyonumuz

Ülkemizde sektördeki tüm iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan ürünlerin sağlayıcısı olup pazarda lider bir firma olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 

Kalite Politikamız

Sunduğumuz ürün gamı; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tedarikçilerle ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, sürekli iyileştiren, yeniliklere açık bir firmayız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR