Kargo ve Taşıma Bilgileri

"Aynı Gün Kargo" logolu ürünlerde saat 16:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün, diğer ürünler ise ortalama 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 
 

Adrese gelen ürünleri teslim alırken kargo yetkilisinin yanında kutuya zarar verilmeyecek şekilde açılıp, gerekli incelemelerin yapılması, olası bir sorun ile karşılaşıldığı takdir de kargo yetkilisine tutanak tutturulması ve ürünün teslim alınmaması gerekmektedir. Beyaz eşya gibi büyük eşyalarda kargo firmaları daireye teslimat yapmamaktadır, apartman önüne bırakmaktadır.
 

Yüksek hacimli ürünlerin (buzdolabı, çamaşır makinesi vb.) teslimat sırasında sadece dış paketlerinin kontrol edilmesi, olası bir paket hasarında ise kargo yetkilisine "Taşıma Hasarı Tutanağı" tutturulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadığı takdir de ürünlerde iade veya değişim yapılamamaktadır. 
 

Beyaz eşyalarda İstanbul içi kargo ücretsiz olup, İstanbul dışı şehirlere kargo ücreti alınmaktadır. Ayrıca, İstanbul dışına kargo ve ambar şirketlerinin kuralları gereği yüksek hacimli üründe kata teslim yapılamamaktadır.
 

Adalar , Çatalca, Silivri, Şile ve Tuzla ilçelerine kargo ücretlidir.