Example gif
BEKO AFBD 14300 SKS ANK FIRIN BUHAR DEST SİYAH
BEKO AFBD 14300 SKS ANK FIRIN BUHAR DEST SİYAH
BEKO AFBD 14300 SKS ANK FIRIN BUHAR DEST SİYAH
BEKO AFBD 14300 SKS ANK FIRIN BUHAR DEST SİYAH
BEKO AFBD 14300 SKS ANK FIRIN BUHAR DEST SİYAH

Beko AFBD 14300 SKS Siyah Ankastre Fırın (0000000000407)

Marka : Beko
Fiyat : 4.993,00 TL(KDV Dahil)
:

 

Katalitik arka duvar Ankastre Fırınlar

 

Katalitik arka duvarBeko fırınlarda bulunan katalitik arka duvarlar sayesinde fırın temizliği artık çok kolay! İç yüzeyde bulunan özel katalitik malzeme, görüntü kirliliğine ve kötü kokulara neden olan yağ artıklarını emer. Pişirme sırasında sıçrayan yağları düzenli olarak soğuran katalitik duvarlar sizi zahmetli bir fırın temizliğinden kurtarır, zamanınız size kalır.

 

 

 

 

 

Yavaş kapanan fırın kapağı Ankastre Fırınlar

 

Yavaş kapanan fırın kapağıElleriniz doluyken fırın kapağı kapatmak pek kolay değildir. Yavaş kapanan fırın kapağı özelliği size tam da bu anda destek oluyor ve yumuşak bir şekilde kapanarak aradığınız profesyonelliği sunuyor.

 

 

 

 

 

Buhar destekli pişirme Ankastre Fırınlar

 

 

Buhar destekli pişirmeBuhar destekli pişirme teknolojisi sayesinde pişirme esnasında fırın kapağını açmanıza gerek olmadan su eklenir ve buhar oluşumu sağlanır. Buhar dokunuşu sayesinde hamur işleri daha kabarık, dışı çıtır ve içi yumuşacık olur. Fırında hazırlayacağınız et yemekleri suyunu kaybetmeden çok daha yumuşak, tandır kıvamında pişer.

 

 

 

 

Buharlı Temizleme ÖzelliğiTemizlik fırından gelir! Buharlı temizleme özelliğini kullanarak fırının iç bölmesinde ulaşamadığınız veya zor temizlediğiniz bölümleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken fırının tüm aksesuarlarını çıkardıktan sonra tepsiyi en alt seviyeye, içerisine bir miktar su koyarak yerleştirmek ve fonksiyon göstergesinde buharlı temizlemeyi seçmek. Çevrim bittiğinde fırınınızın içerisi kolaylıkla silinebilir bir hal alır. İşte bu kadar pratik!

 

 

Buharlı Temizleme Özelliği Ankastre Fırınlar

 

 

 

 

3D Pişirme Teknolojisi Ankastre Fırınlar

 

 

 

3D Pişirme TeknolojisiBeko fırınlarda en son teknolojiler bir arada! Yeni nesil 3D Pişirme teknolojisi fırındaki alt, üst ve turbo ısıtıcıları aynı anda çalıştırarak ısıyı eşit bir yoğunlukla dağıtır. Bu sayede yemeklerin tüm yüzeylerine ısı dengeli bir şekilde dağılır ve ideal pişirme gerçekleşir. 3D Pişirme teknolojisiyle yemekleriniz yanmadan, eşit bir şekilde pişer.

 

 

 

 

Teleskopik ray sistemiTeleskopik ray sistemi sayesinde tepsinizi tek elle hareket ettirmek artık çok kolay. Teleskopik raylar tepsinizin hareket esnasında dengeli durmasını sağlar, yemeğinizi fırından almadan önce son dokunuşlar için size kolaylık sunar.

 

Teleskopik ray sistemi Ankastre Fırınlar

 

 

 

 

beko_mini_firin_buhar_destekli_pisirme_image

 

Buhar Destekli PişirmeYemekleri harika pişirmenizi sağlayacak buhar tek tuşla mini fırınınızda! Beko mini fırınlarda bulunan Buhar Destekli pişirme programı, pişirme sırasında sadece bir tuşa basarak fırın içerisinde buhar yayılmasını sağlar. Böylece, içi yumuşak, dışı çıtır, daha kabarık hamur işleri ve ekmekler yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR