Example gif
BEKO BFC 631 B BEYOND SERİSİ ANKASTRE FİT FRY FIRIN
BEKO BFC 631 B BEYOND SERİSİ ANKASTRE FİT FRY FIRIN
BEKO BFC 631 B BEYOND SERİSİ ANKASTRE FİT FRY FIRIN
BEKO BFC 631 B BEYOND SERİSİ ANKASTRE FİT FRY FIRIN
BEKO BFC 631 B BEYOND SERİSİ ANKASTRE FİT FRY FIRIN

BEKO BFC 631 B BEYOND SERİSİ ANKASTRE FİT FRY FIRIN (BFC631B)

Marka : Beko
Fiyat : 8.910,21 TL(KDV Dahil)
ikon
:

Example gif

AeroPerfect

Beko ankastre fırınların yenilenen fan sistemi ve iç tasarımı sayesinde sıcak hava fırınınızın içerisinde kusursuz şekilde dağılır. Kusursuz dağılan hava %40 daha homojen pişirme sağlarken, her pişirmede aynı sonucu almanızı sağlar.

SteamAssisted Buhar Destekli Pişirme

SteamAdd buhar destekli pişirme özellikli Beko ankastre fırınlar tam kıvamında hamur işleri ve ekmekler yapmayı sizin için kolaylaştırır. Fırın tabanına eklediğiniz su pişirme esnasında sıcaklığın etkisiyle yavaşça buharlaşır. Buhar dokunuşu sayesinde hamur işleri daha kabarık, dışı çıtır ve içi yumuşacık olur.

3D pişirme teknolojisi

Beko fırınlarda en son teknolojiler bir arada! Yeni nesil 3D Pişirme teknolojisi fırındaki alt, üst ve turbo ısıtıcıları aynı anda çalıştırarak ısıyı eşit bir yoğunlukla dağıtır. Bu sayede yemeklerin tüm yüzeylerine ısı dengeli bir şekilde dağılır ve ideal pişirme gerçekleşir. 3D Pişirme teknolojisiyle yemekleriniz yanmadan, eşit bir şekilde pişer.

Katalitik Arka Duvar

Beko fırınlarda bulunan katalitik arka duvar sayesinde fırın temizliği artık çok kolay! Arka yüzeyde bulunan özel katalitik malzeme, görüntü kirliliğine ve kötü kokulara neden olan yağ artıklarını emer. Pişirme sırasında sıçrayan yağları düzenli olarak soğuran katalitik arka duvar sizi zahmetli bir fırın temizliğinden kurtarır, zamanınız size kalır.

Katalitik Arka Duvar

PizzaPro

Amatörce hazırlanan pizzalara ve pidelere son! 320 dereceye kadar çıkabilen sıcaklık ayarıyla İtalyan bir şef gibi lezziz pizzalar hazırlayabilir ya da çıtır çıtır pidelerin keyfine varabilirsiniz.

PizzaPro

Yavaş kapanan fırın kapağı

Elleriniz doluyken fırın kapağı kapatmak pek kolay değildir. Yavaş kapanan fırın kapağı özelliği size tam da bu anda destek oluyor ve yumuşak bir şekilde kapanarak aradığınız profesyonelliği sunuyor.

Yavaş kapanan fırın kapağı

Buharlı Temizleme Özelliği

Temizlik fırından gelir! Buharlı temizleme özelliğini kullanarak fırının iç bölmesinde ulaşamadığınız veya zor temizlediğiniz bölümleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken fırının tüm aksesuarlarını çıkardıktan sonra tepsiyi en alt seviyeye, içerisine bir miktar su koyarak yerleştirmek ve fonksiyon göstergesinde buharlı temizlemeyi seçmek. Çevrim bittiğinde fırınınızın içerisi kolaylıkla silinebilir bir hal alır. İşte bu kadar pratik!

Buharlı Temizleme Özelliği

Teleskopik ray sistemi

Teleskopik ray sistemi sayesinde tepsinizi tek elle hareket ettirmek artık çok kolay. Teleskopik raylar tepsinizin hareket esnasında dengeli durmasını sağlar, yemeğinizi fırından almadan önce son dokunuşlar için size kolaylık sunar.

Teleskopik ray sistemi

Buhar Destekli Pişirme

Yemekleri harika pişirmenizi sağlayacak buhar tek tuşla mini fırınınızda! Beko mini fırınlarda bulunan Buhar Destekli pişirme programı, pişirme sırasında sadece bir tuşa basarak fırın içerisinde buhar yayılmasını sağlar. Böylece, içi yumuşak, dışı çıtır, daha kabarık hamur işleri ve ekmekler yapabilirsiniz.

Buhar Destekli Pişirme

Fit Fry Teknolojisi

FİT Fry Teknolojili Ve Buhar Destekli 2’si Bir Arada Ankastre Fırın

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR