Example gif
Beko BK M KONVEKTOR 1800 Konvektör Isıtıcı
Beko BK M KONVEKTOR 1800 Konvektör Isıtıcı
Beko BK M KONVEKTOR 1800 Konvektör Isıtıcı
Beko BK M KONVEKTOR 1800 Konvektör Isıtıcı

Beko BK M KONVEKTOR 1800 Konvektör Isıtıcı (BKM1800)

Marka : Beko
Fiyat : 2.098,50 TL(KDV Dahil)
Desen
:
Example gif

Ürün Detayları

Beko BK M 1800 W Konvektör Isıtıcı

Minimalist bir tasarıma sahip olan bu ısıtıcı, güçlü çalışma performansı sayesinde iç mekanların ısıtılmasını sağlar. Zemin üzerinde kullanılan ısıtıcının ısı ayarı mevcuttur. Böylelikle ortamda gereken ısı için ayarlama yapma imkanı tanır.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

  • Isıtıcı tipi konvektördür. Konveksiyon akımları; ısıtıcının boyunca içeride dolanır ve sıcak hava yaratır. Sıcak hava yükselerek ortamı ısıtır.
  • Maksimum ısıtma gücü 1800 W’tır. yüksek bir ısıtma gücü sunan ısıtıcı bulunduğu alanı hızlıca ısıtır.
  • Isıtıcı konumu zemindir. Belirli bir yüzeye monte edilip sabitlik sağlanmasına gerek olmaz. Zemin üzerinde direkt çalışır.

 


Yakıt Türü

Yakıt türü elektriktir. Konvektör ısıtma tipine sahip olan ısıtıcı; aldığı elektrik enerjisini, konveksiyon akımları sayesinde ısıtıcı içinde dolaştırarak ortamın ısınmasını sağlar. Yani özetle; elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürür.


Kontrol Tipi

Ayarlanabilir termostat özelliği olan ısıtıcının ısı ayarı düğmesi mevcuttur. Isı ayarı kontrolü manuel bir şekilde, ısıtıcının üzerinde yapılır. Harici bir kumanda veya cihaz ile kontrolü sağlanmaz.


Ürünün Ölçüleri

Isıtıcının genişliği 80 cm ve derinliği 11.2 cm’dir. Yüksekliği 41.3 cm olan ısıtıcı çok fazla büyük olmadığından dolayı gereksiz yer işgal etmez. Şık görüntüsü estetik olarak da uygundur. İç mekan içinde ideal derecede ısıtma sağlayabilecek ebatlardadır. 5.2 kg ağırlığa sahip olan ürünü hareket ettirmek de çok kolaydır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR