Example gif
Beko BM 6047 Bulaşık Makinesi
Beko BM 6047 Bulaşık Makinesi
Beko BM 6047 Bulaşık Makinesi
Beko BM 6047 Bulaşık Makinesi

Beko BM 6047 BC Bulaşık Makinesi (BM6047BC)

Marka : Beko
Fiyat : 23.599,99 TL(KDV Dahil)
Desen
:
Example gif

Ürün özellikleri

DeepWash
DeepWash teknolojisi, bulaşık makinenizdeki sepetin ¼ kısmında etkili olacak şekilde içeri yerleştirilen bir aparat sayesinde, aparatın üzerine yerleştirilecek şişeler ve tencereler için özel yıkama alanı sağlıyor. Kullanılan aparat sayesinde üzerine yerleştirilen şişiler (3adete kadar), kavonazlar, sürahiler, yağdanlık, tencere ve tavalar için odaklanmış su gücü sağlayarak 5 kata kadar mükemmel bir yıkama gerçekleştirmektedir.

DeepWash
CornerIntense

Yeni nesil yıkama teknolojisi CornerIntense makinenizin en köşelerine bile erişen su püskürtme sistemi ile erişilmesi güç noktalarda bile mükemmel temizlik sağlar.
CornerIntense

HijyenMax
Yüksek sıcaklık etkisi ile oluşan Buhar ve ekstra sıcak durulamanın gücüyle HijyenMax özelligi virüs ve bakterilerin* %99,99'unu öldürür, bulasıkların her noktasında hijyen sağlar.
164 dakika süreli Yoğun 70°C / Süper 70°C programının HijyenMax fonksiyonu ile çalıştırılması koşulunda; Escherichia coli, Candida albicans ve Staphylococcus aureus bakterilerininin ve Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Poliovirus type 1 virüslerinin %99,99’unu öldürmektedir.

HijyenMax 
Ekstra Parlaklık / Kurutma Fonksiyonu

Programın sonunda gerçekleşen ekstra kurutma ve buhar uygulaması sayesinde bulaşıkların üzerinde kalan su damlalarının küçülmesini ve yok olmasını sağlar. Bu sayede daha parlak cam ve porselenlere sahip olmanıza yardımcı olur.
Ekstra Parlaklık / Kurutma Fonksiyonu 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR