Example gif
Delonghi ICM17210 Clessidra Filtre Kahve Makinesi
Delonghi ICM17210 Clessidra Filtre Kahve Makinesi
Delonghi ICM17210 Clessidra Filtre Kahve Makinesi
Delonghi ICM17210 Clessidra Filtre Kahve Makinesi

Delonghi ICM17210 Clessidra Filtre Kahve Makinesi (8004399333253)

Marka : Delonghi
Fiyat : 4.274,99 TL(KDV Dahil)
ikon
:

DELONGHI ICM17210 CLESSIDRA FILTRE KAHVE MAKİNESİ

 

 

  • Otomatik Kapanma Özelliği

Otomatik olarak kapanabiliyor olması, gereksiz elektrik ve enerji tüketiminin önüne geçebilir. Kahvenizi demledikten sonra belli bir süre demlediğiniz kahveyi içerisinde sıcak tutmaya devam eder. Kullanılmaması halinde de kendi kendine kapanır.

 

  • Damlamayı Önleyebilen Sistem

Ergonomik ve kolay kullanımı birçok özellikle desteklenen filtre kahve makinesi, damlamanın önüne geçebilen bir sisteme sahip. Kahvelerinizi fincana doldururken alttan kahve damlamaz ve bardaklarda leke oluşmaz. Böylece doldururken damlamasını önlemeye çalışmakla uğraşmazsınız.

 

  • 10 Fincan Kahveyi Tek Seferde Çıkarabilme

Kafe gibi yerlerde de kullanıma uygun olan filtre kahve makinesi, tek seferde 10 fincan kahve çıkarabilir. Geniş kapasitesi sayesinde kalabalık mekanlar, iş yerleri ve buna benzer alanlar için en ideal seçeneklerden birisidir.

 

  • Aroma Seçebilme İmkanı

Kahvenizin kıvamını kendi damak zevkinize göre ayarlama şansına sahipsiniz. Üzerinde aroma seçme düğmesi yer alıyor ve buradan istediğiniz gibi seçiminizi yapıp hafif ya da dah yoğun bir kahve aroması elde edebilirsiniz.

 

  • Fazla Yer İşgal Etmeyen Ölçüler

Kompakt tasarımı, ideal ölçüleri sayesinde kullandığınız alanda çok büyük bir yer kaplamaz ve bu açıdan size zorluk çıkarmaz. Elinizin altına kalabalık yapmaması sayesinde, kalan alanı da değerlendirebilirsiniz.

 

  • Çok Daha Lezzetli Kahveler

Tüm bu özelliklerin birleşmesiyle birlikte yaptığınız kahvelerden çok daha lezzetli sonuçlar elde etme şansına sahipsiniz. Demleme süresini ideal oranda kendisi ayarlar ve kahveniz tam kıvamında içilmeye hazır olur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR