Example gif
Delonghi Radias TRRS 1225 2500 W 12 Dilim Yağlı Radyatör
Delonghi Radias TRRS 1225 2500 W 12 Dilim Yağlı Radyatör
Delonghi Radias TRRS 1225 2500 W 12 Dilim Yağlı Radyatör
Delonghi Radias TRRS 1225 2500 W 12 Dilim Yağlı Radyatör

Delonghi Radias TRRS 1225 2500 W 12 Dilim Yağlı Radyatör (8004399850842)

Marka : Delonghi
Fiyat : 1.850,69 TL(KDV Dahil)
:

Delonghi Radia S TRRS 1225 2500 W Yağlı Radyatör


Geniş Bir Kullanıcı Kitlesi

 

Hemen her yerde kullanılabilecek durumdadır. Makul oranda yer kapladığı için irili ufaklı tüm odalarda kendine yer bulabilir. Bölgesel bir ısınma elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Bu sayede yaşam alanlarının sadece bir kısmı ısıtılabilir.

 


Dilediğiniz Yere Götürün

 

Tekerlekli bir yapısı vardır. Yeterince büyük olan bu tekerleklerle birlikte ev içinde kolay bir şekilde hareket edersiniz. Gündüzleri sizlere salonda eşlik ederken akşamları yatak odanızda durabilir. Tek başına yaşayan kişiler tarafından bu nedenle tercih edilebilir.

 


Öğrenci Evlerine Uygun

 

Herkesin kendi odasında vakit geçirdiği evlerde kullanılabilir. Saatlerce ders çalışan öğrencilerin nitelikli bir biçimde ısınmasına yardımcı olur. Klasik bir radyatör gibi çalışır. Isıtma performansı açısından geleneksel yöntemleri aratmayacaktır.

 Klas Bir Tasarım

 

Beyaz renkli bir tasarımla karşınıza çıkar. Evlerin hemen hepsine adapte olabilecek bu sade tasarım sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Seneler boyunca sizler için çalışması mümkündür. Böylece ısınma sorununuzu temelli olarak çözebilirsiniz.

 


Kolay Bir Kullanım

 

Gücünü elektrikten almaktadır. Sadece birkaç tane tuşla kontrol edilebilir. Sizin için uygun olduğuna inandığınız sıcaklık seviyesini rahatlıkla elde edebilirsiniz. Dönebile butonu çevirerek ısı ayarını değiştirebilirsiniz. Kullanımı için herhangi bir zahmete katlanmaya gerek yoktur.

 


Görüntü Kirliliği Yok

 

Kablosunun sarılabildiği bir makarası vardır. Bu makara sayesinde kablo ortalık yerde durmayacaktır. Evlerinizde daha derli toplu bir görünüm oluşturmak için bu makarayı kullanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR