Example gif
Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rosie
Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rosie
Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rosie
Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rosie
Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rosie
Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rosie

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rosie (8690394695016)

Marka : Fakir
Fiyat : 1.899,99 TL(KDV Dahil)
:

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rosie ile mutfağınızdaki şık ve pratik çalışma arkadaşınız sizi bekliyor. Doğrama, dilimleme, rendeleme ve çırpma gibi işlemlerinizde size hız kazandıran ürün, fonksiyonel başlıklarıyla kullanımı oldukça kolay kılar. Ergonomik tutuşu ve çeşitli güvenlik sistemleriyle önce kullanıcılarının güvenliğini gözetir. 

Çok Yönlü Kullanım Sunarak Hayatınızı Kolaylaştırır

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set; çelik çırpma teli, çelik blender ayağı, ölçü kabı, rendeleme aparatı, dilimleme aparatı ve çelik doğrayıcı ile birlikte gönderilen ürünün 2 kademeli hız ayarı sayesinde dilediğiniz hızda işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Turbo fonksiyonuyla hızınıza hız katabileceğiniz ürün, alt tabanının kaymaz taban olması sayesinde olası kazaların önüne geçer ve tezgahınızın üzerinde sürekli stabil kalmasını sağlar. Fakir Mr Chef Quadro Blender Set, ergonomik tutuşu sayesinde kolayca kavranabilir ve kullanım kolaylığı sağlar. Kullanım kilidi sayesinde işlemlerinizi yaparken tezgahınızın üzerinde dağınıklık yaşanmaz ve etrafa sıçrama gibi problemlerin önüne geçer.

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set, 1000 W çalışma gücüyle maksimum verim elde etmenize imkan verir. 1500 ml kapasitesiyle ailenize ve sevdiklerinize yetecek kadar büyük hacimli işlemleri bile tek seferde yapabilirsiniz. Ürün ile birlikte gönderilen 900 ml ölçü kabı, tam kıvamında yiyecek ve içecek hazırlamanıza yardımcı olur. Fakir Mr Chef Quadro Blender, güçlü bıçakları sayesinde doğrama ve rendeleme gibi işlemlerinizde bile sizi yalnız bırakmaz. Paslanmaz çelikten üretilen bıçakları size dilediğiniz boyutta doğrama işlemi yapmanızı sağlar.

 

 

Power (watt)1000 W

Hız Ayarı2 kademeli

Turbo FonksiyonuVar

Ölçü Kabı Hazne Kapasitesi900 ml

Ölçü Kabı Hazne MalzemesiBPA FREE

Doğrayıcı Hazne Kapasitesi1500 ml

Doğrayıcı Hazne MalzemesiBPA FREE

Kaymaz TabanVar

Bıçak Sayısı4

Buz Kırabilme ÖzelliğiVar

Diğer ÖzellikleriGüvenli Kullanım Kilidi

Mevcut AksesuarlarıÇelik Çırpma Teli, Çelik Blender Ayağı, Ölçü Kabı, Rendeleme Aparatı, Dilimleme Aparatı, Çelik Doğrayıcı

Renk SeçenekleriKırmızı, Siyah, Rosie, Violet, Silver Stone

Ürün Boyutu23 x 21 x 40,5 cm

Ürün Ağırlığı2415 kg

Kablo Uzunluğu1 mt

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR