Example gif
Fakir Pane Deluxe Ekmek Yapma Makinesi

Fakir Pane Deluxe Ekmek Yapma Makinesi (8690394639232)

Marka : Fakir
Fiyat : 7.999,00 TL(KDV Dahil)
ikon
:
 

Fakir Pane Deluxe Ekmek Yapma Makinesi


Lezzetli Ekmekleri Kolayca Yapın

 

Evde birbirinden lezzetli ekmekleri kolayca yapabilmeniz için geliştirilmiş olan Ekmek Yapma Makinesi özel programları, kolay kullanımı, ergonomik tasarımı gibi özellikleri sayesinde ekmek yapımını çok pratik hale getiriyor. Böylece sağlıklı ve lezzetli ekmeklerinizi hemen hazırlayabiliyorsunuz.

 


Tam Otomatik Çalışma

 

Tam otomatik yapısı sayesinde sadece ekmek yapımı için gerekli olan malzemeleri içine koymanız yeterlidir. Yoğurma aparatı sayesinde ekmek hamurunu kendisi hazır hale getirir. Bu özelliği bakımından sadece ekmek için değil pizza ve çörek hamuru da hazırlayabilirsiniz.

 


10 Farklı Ekmek Tarifi

 

Yapısında bulunan 10 farklı ekmek pişirme programı sayesinde birbirinden farklı lezzetlere sahip olan ekmekleri hazırlayabilirsiniz. Böylece her gün farklı tatlarda ekmekler tadacağınız gibi hem ev sakinlerini hem de misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

 


Herkesin Kullanımı İçin

 

Herkesin rahatlıkla kullanabilmesi için geliştirilmiş olan tasarımı LCD ekran üzerinden çok kolay hale gelmektedir. Ekran üzerinden yapılan pişirme ve ısı ayarları sonrasında otomatik olarak ekmeğinizi pişirmeye başlar. Herhangi bir malzeme az olduğunda ya da koyulmadığında sesli uyarı verir.

 


Çok Hızlı Pişirme

 

Zaman konusunda hızlı olmanız gerekiyorsa hızlı pişirme fonksiyonunu kullanarak çok kısa sürelerde çeşitli ekmekleri hazır hale getirebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir ve hemen sofralarınızı kurabilirsiniz.

 


Kolay Temizlik

  •  

    Kullanım sonrasında çıkabilen yapısı ile birlikte çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde temizlenme imkânına sahiptir. Böylece ekmek yapmak daha pratik, hızlı, sağlıklı ve güvenli bir hale dönüşür. Kompakt boyutları ile kullanım sonrasında yer kaplamaz.

     

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR