Example gif
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge

iRobot Roomba 693 Robot Süpürge (5060629986869)

Marka : iRobot

IROBOT ROOMBA 693 ROBOT SÜPÜRGE

Merdivenlerden Düşmeyi Engelleyen Sensörler

Robotun altındaki sensörler, robotun altındaki açık alanı güvenli bir şekilde tanıyabilir ve merdivenlerden düşme olasılığını tamamen ortadan kaldırır.

Akustik Kir Saptama (Dirt Detect™)

Roomba®, özellikle kirli olan yerleri tespit etmek için akustik sensörler kullanan, daha sonra Roomba'nın daha fazla dikkat gösterdiği Dirt Detect™ sistemi ile donatılmıştır.

 

Hassas Tampon

Hassas tampon mobilyalarınıza zarar vermez. Yatak, masa gibi belirgin engelleri tespit eder ve yatağın ve perdelerin ise altına girip, etrafında dolaşarak etkili temizlik sağlar.

iAdapt® Navigasyon

 

iAdapt® Navigasyon, dairenizin veya evinizin kusursuz bir şekilde temizlenmesini sağlar. Navigasyon, robotu boşluk boyunca, duvarlar boyunca, mobilyaların etrafında ve altında yönlendirir, böylece zemin mükemmel bir şekilde temizlenir.

iRobot HOME Mobil Uygulama

 

Akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki iRobot HOME Mobil Uygulamasını kullanarak, evde olmadığınızda bile robotu çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken CLEAN (TEMİZLE) düğmesine basmak.

Sanal Duvar / Halo özelliği

 

Sanal bir duvar kullanarak Roomba® için girilmemesi gereken alanları işaretleyebilirsiniz . Sanal duvar, robotun geçemeyeceği görünmez bir engel oluşturur. Bazı sanal duvarlar Halo işlevini de sunar.

 

Döner Yan Fırça

Yan fırça, Roomba'nın mobilyaların etrafında, duvarlar boyunca, odanın köşelerinde ve ulaşılması zor diğer yerlerde etkili bir şekilde temizlik yapmasını sağlar.

 

Birbirine Zıt Yönlerde Dönen İki Fırça

 

Bu, Roomba'nın yerden toz ve büyük kirlerin toplanmasında çok verimli olduğu anlamına gelir. Sert zeminlerde, fırçalar kiri doğrudan toz haznesine atmaktadır.

 

1. Jenerasyon Vakum Motoru (Gen 1)

 

Güçlü bir vakum motoru, ince tozların vakumlanması ve kirlerin fırçalardan toz haznesine taşınmasıyla ilgilenir. AeroVac® filtresi hava filtrelemesini yapar.

 

Merdivenlerden Düşmeyi Engelleyen Sensörler

 

Robotun alt kısmında bulunan sensörler, robotun altındaki boş alanı güvenli bir şekilde algılayabilir ve ekip merdivenlerden düşme olasılığını tamamen ortadan kaldırır.

 

 

Otomatik Şarj Olma

 

Roomba®, temizlik bittikten sonra otomatik olarak şarj istasyonuna döner ve şarj olmaya başlar.

 

Akustik Kir Saptama (Dirt Detect™)

 

Roomba®, özellikle kirli olan yerleri tespit etmek için akustik sensörler kullanan Dirt Detect™ sistemi ile donatılmıştır ve bu kirli alanlardan robotun birkaç kere geçerek, derinlemesine temizlik yapmasına olanak tanır.

 

 

3 Aşamalı Temizleme Sistemi ve İkili Çoklu Yüzey Fırçası ile Güçlü Çekim

  • Kir ve toz, 3 Aşamalı Temizleme Sisteminden saklanamaz. Özel olarak tasarlanmış Kenar Süpürme Fırçası ve İkili Çoklu Yüzey Fırçalar ile güçlü çekiş özelliğine sahiptir. Kenar Süpürme Fırçası, köşeleri ve kenarları robotun temizleme yoluna süpürür. Çoklu Yüzey Fırçalar, halı liflerinden ve sert zemin yüzeylerinden kir, toz ve saçları kaldırmak için birlikte çalışır ve vakumlayarak, kiri ve kalıntıları doğrudan toz haznesine gönderir.
 

Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizler

  • Otomatik Ayarlanan Temizleme Başlığı ve Çiftli Çoklu Yüzey Fırçalarını; farklı zemin yüzeyleriyle yakın temasta tutmak, halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar.
 

Akıllıca evinizde gezinir

  • iAdapt® haritalama sistemi, Roomba® 693'ün evinizin farklı odalarına uyum sağlamak için saniyede 60'tan fazla karar vermesine ve karanlıkta bile zeminlerinizi iyice temizlemesine yardımcı olan bir dizi akıllı sensör kullanır. Yükseklik sensörleri, cihazın merdivenlerden veya diğer yüksek yerlerden düşmesini tamamen engeller.
 

Sizin için çalışan bir kir dedektifi

  • Roomba® robot süpürge , Dirt Detect ™ Teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.
 

Köşelerde ve kenarlar boyunca süpürür

  • Kenar Süpürme Fırçası, kirleri kenarlardan ve köşelerden alıp, 3 Aşamalı Temizleme Sisteminin yoluna süpürmek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlanmıştır.
 

Evcil Hayvan Tüyleri İçin İdeal

  • Roomba®’nın 3 Aşamalı Temizlik Sistemi, evcil hayvan tüylerini zemininizden temizler. Evcil hayvan tüyü, ince toz ve döküntüler AeroVac filtresi tarafından verimli bir şekilde yakalanır.
 

30 yılı aşkın robot uzmanlığı ve sürekli yenilik

  • 30 yıllık robotik uzmanlığı ve sürekli gelişen teknolojileri ile iRobot®, Roomba® robot süpürgeniz, dünyanın dört bir yanındaki evlerde zeminlerin tamamen temizlenmesine yardımcı olmak için optimize edildi. Roomba, Braava veya her ikisini birden seçin - zeminlerinizin temizlik ihtiyacını tek başlarına karşıladıklarını göreceksiniz.
 

IROBOT ROOMBA 693 ROBOT SÜPÜRGESİ KUTUSUNDA NELER VAR:

  • 1 Roomba 693
  • 1 Home Base® Şarj İstasyonu
  • 1 Şarj Kablosu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR