Example gif
iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge
iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge

iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge (5060359289742)

Marka : iRobot
Fiyat : 16.299,99 TL(KDV Dahil)
ikon
:

iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge ile artık süpürme işini haftalarca unutabilirsiniz. Bu akıllı robot süpürge, temizliği baştan sona kadar halleder ve toz haznesini otomatik olarak boşaltır, şarj olur ve iş bitene kadar temizlemeye devam eder. Böylece evinizin süpürülmesi için her gün zaman ayırmanız gerekmez.

Bu harika ürün sayesinde eliniz toza değmeden süpürme işlemi tamamlanır. Kapalı, tek kullanımlık 30 toz haznesi tutma kapasiteli toz torbası ise kir, toz ve saç gibi tüm kirleri hapseder, böylece havaya yayılmadan eviniz tertemiz olur.

iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge, irobot markasının en son teknolojileri sayesinde tasarlanmıştır. Akıllı sensörleri sayesinde evinizdeki engelleri algılar ve onlardan kaçınarak süpürme işlemini daha verimli hale getirir.

Bu akıllı süpürge aynı zamanda kablosuz kontrol özellikleri sunar. Uygulama üzerinden programlanarak istediğiniz zaman çalıştırılabilir veya durdurulabilir. Ayrıca Amazon Alexa veya Google Assistant aracılığıyla da kontrol edilebilir.

Evinizin temizliği için en akıllı seçim olan iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge, evinize modern bir hava katar. İster yoğun bir iş gününden sonra olsun, ister tatilden döndüğünüzde olsun, bu akıllı süpürge sayesinde eviniz her zaman pırıl pırıl olacak.


Süpürme işini haftalarca unutun

Temizliği baştan sona kadar halleder. Toz haznesini otomatik olarak boşaltır, şarj olur ve iş bitene kadar temizlemeye devam eder. Böylece haftalarca süpürme işini unutabilirsiniz.

Eliniz toza değmeden süpürme işlemi bitiyor

Kapalı, tek kullanımlık 30 toz haznesi tutma kapasiteli toz torbası, kir, toz ve saçı tutar, tüm kirleri hapseder, böylece havaya yayılmadan eviniz tertemiz olur.

Her odayı temizlemenin en iyi yolunu bilir

Patentli VSLAM® teknolojisine sahip iAdapt® 3.0 navigasyon, Roomba® robotun evinizde sorunsuz ve verimli bir şekilde gezinmesine yardımcı olur. Robot, nerede olduğunu belirlemek ve ve henüz temizlemediği yerleri takip etmek için haritalar oluşturur.

Mutfağınızdan salona her odayı bilir

Imprint ™ Akıllı Haritalama özelliğini kullanarak Roomba i7+, her odayı temizlemenin en iyi yolunu belirleyerek evinizi öğrenir, haritalandırır ve uyum sağlar. Birden fazla kat planını hatırlar, bu yüzden yukarı kat veya aşağı katta temizlik yaptığında, hangi haritayı kullanacağını kendisi otomatik olarak bilir.Gerektiğinde otomatik olarak şarj olur ve daha sonra iş bitene kadar temizlemeye kaldığı yerden devam eder

Kaldırır, çeker ve tüm tozları filtrede hapseder - 10x güçlü çekim *

Kir ve toz 3 Aşamalı Temizlik Sisteminden saklanamaz. Özel olarak tasarlanmış Kenar Süpürme Fırçası, Çiftli Çoklu Yüzey Kauçuk Fırçalar ve Güçlü emiş sayesinde, küçük parçacıklardan halılarınızdaki ve sert zeminlerinizdeki büyük çöplere kadar her şeyi süpürür. Yüksek Verimli Filtre, küf, polen, toz akarı, köpek ve kedi alerjenlerinin% 99'unu yakalar.
* Roomba® 600 Serisi AeroVac ™ Sistemi ile karşılaştırıldığında

Çift Kauçuk Fırçalar takım halinde kusursuz çalışır

Kirleri savuran veya temizliği zor olan fırçalar yerine benzersiz Çiftli Çoklu Yüzey Fırçalarımız, zeminlerinizi iyice temizlemeye yardımcı olmak için ahşap ve halılarla yakın temas halinde kalan farklı zemin yüzeylerine sarılır. Özel olarak, saçlara ve hayvan tüylerine dolaşmadan derinlemesine temizlik için tasarlanmıştır. Yani zeminlerinizi her gün saçlardan ve evcil hayvan tüylerinden arındırmanız kolaylaşır.

“Roomba®, mutfağımı temizle”

Mutfakta işler karıştı mı? Problem değil. Alexa'dan Roomba® i7+ robotunu mutfağa göndermesini istersen, robotun gerisini halleder. Roomba® i7+ robot süpürge evinizi tanır ve odalarınızı hatırlar, bu nedenle evinizin her yerini derinlemesine temizler ya da belli bir oda seçerek o oda özelinde temizliği gerçekleştirerek yuvasına geri döner.

Dışarda Bırakma Fonksiyonu

Dışarıda Bırakma Bölgeleri, robotunuzun temizliğini istediğiniz yerde yapabilmenize ve istemediğiniz yerden uzak tutabilmenize olanak tanıyan sanal sınırlar oluşturur. Robotunuzu telefonunuzdan, sesli asistanınızdan veya robotunuzdaki CLEAN düğmesinden başlatmanızdan bağımsız olarak, Dışarıda Bırakma Bölgeleriniz belirlediğiniz şekilde yerlerinde durur.

30 yılı aşkın robot uzmanlığı ve sürekli yenilik

Robot süpürge kategorisinde öncü olan iRobot, 1990 yılında pratik robotları gerçeğe dönüştürmek vizyonuyla kuruldu. Bugün, Roomba robot süpürge ve Braava robot paspasları ailesi de dahil olmak üzere dünya çapında 20 milyondan fazla ev robotu sattık. Ancak teknolojimiz sadece robotlarla ilgili değil. Bu aynı zamanda sizinle de ilgili - her gün size hayatı kolaylaştırmak ve kendinize vakit ayırmanıza yarıdımcı olmak için çalışıyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR