Example gif
KARCHER FC3 Kablosuz Şarjlı Zemin Temizleme Makinesi
KARCHER FC3 Kablosuz Şarjlı Zemin Temizleme Makinesi
KARCHER FC3 Kablosuz Şarjlı Zemin Temizleme Makinesi
KARCHER FC3 Kablosuz Şarjlı Zemin Temizleme Makinesi
KARCHER FC3 Kablosuz Şarjlı Zemin Temizleme Makinesi

KARCHER FC3 Kablosuz Şarjlı Zemin Temizleme Makinesi (4054278311852)

Marka : Karcher
Fiyat : 13.999,00 TL(KDV Dahil)
:

Karcher FC 3 Cordless Kablosuz Islak Kuru Yüzey Temizleyici
Temizlik sektörünün köklü ve ileri gelen markaları arasında yer alan Karcher, her ortamda derinlemesine temizlik sunan ürünleriyle yüksek kalite standardını yenilikçi özelliklerle birleştiriyor. Birbirinden kaliteli temizleyici modelleriyle birlikte pratik kullanım ve büyük oranda tasarruf imkanı sizleri bekliyor. Karcher FC 3 Cordless kablosuz ıslak kuru yüzey temizleyici modelinin özel tasarımı kendi sınıfındaki ürünlerden ayrılıyor. Cihazın yenilikçi tasarımı beraberinde pek çok açıdan avantaj kazandırıyor. Üstün temizlik performansı sunan modelin ergonomik tasarımı rahat bir kullanım da sağlıyor. Evin her noktasında fark yaratan temizleyici ürünle etkileyici bir deneyime hazır olun.

Neden Karcher FC 3 Cordless Almalıyım?
Karcher FC 3 Cordless kablosuz ıslak kuru yüzey temizleyici modeli zemin temizliğinde bildiklerinizi unutturuyor. Cihazın özel silindirli yapısı ister kuru ister ıslak temizlik yapmanızı mümkün kılıyor. Dönen silindirlerin makinenin içerisinde vakumlanması sayesinde her zaman temiz su kullanımı gerçekleşiyor. Aynı zamanda ürünün kompakt tasarımı evin ulaşılması güç noktalarına da rahat bir şekilde erişme imkanı sağlıyor. Model, tüm sert zeminlerde ve dahası parkelerde bile son derece düşük seviye nem bırakıyor. Peki, bu temizleyici sizlere ne gibi özellikler sunuyor?

Islak temizlik de yapabilen Karcher FC 3 Cordless modelinin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi kompakt tasarımı oluyor. Kablosuz yapıdaki temizleyicinin aynı zamanda oldukça ince bir yapıda olması mobilyaların altında ve çevresinde rahat hareket imkanı sunuyor. Modelin esnek zemin başlığı yüksek manevra kabiliyetiyle hiçbir tozun kaçmasına izin vermiyor. Ayrıca başlığın döner silindir yapısı mobilyaların altı gibi ulaşılması güç noktalarda da pratik bir temizlik sağlıyor. Yüksek manevra kabiliyeti ve özel başlık yapısıyla köşelere ulaşmak da oldukça rahat bir konuma geliyor. Bu yeni nesil temizleyicinin kompakt yapısıyla istediğiniz etkili temizlik sonuçlarına pratik bir kullanımla birlikte sahip olabilirsiniz.

Karcher FC 3 Cordless temizleyici modelinin çıkarılıp takılabilen döner silindir başlığı ve rahat çekilebilen yapısı tüm sert zeminlerin üzerinde etkili performans sunuyor. Cihazın dönebilen silindirleri sert zeminlerin üzerinde rahat bir şekilde etkisini gösteriyor. Modelin ıslak ve kuru olarak kullanımı bulunması sayesinde zemine uygun seçimi yapmak sizlere kalıyor. Kişisel kullanımda fark yaratan modelle birlikte evinizin her alanında istediğiniz sonuçlara sahip olabilirsiniz. Parke, taş, laminat ve plastik gibi zeminlerin her birinde dilediğiniz deterjan ve bakım malzemeleriyle temizleyiciyi kullanabilirsiniz.

Kablosuz kullanılarak hareket özgürlüğü sunan temizleyicinin lityum iyon pil bataryası mevcut. Dayanıklı yapısıyla öne çıkan pille 20 dakikayı aşan temizlik imkanı sizlere sunuluyor. Cihazın prize bağlı olmasına gerek duyulmaması maksimum konfor sağlıyor. Aynı zamanda temizleyicinin üzerinde LED ekran bulunuyor. Üç aşamalı tasarıma sahip olan ekran, pil seviyesi hakkında bilgi vererek temizliğin yarıda kalmasının önüne geçiyor. Böylece kişisel kullanımda pratik sonuçlar elde ediliyor.

Karcher FC 3 Cordless kablosuz ıslak kuru yüzey temizleyici modelinin döner silindirleri harcadığınız eforu minimumda tutuyor. İleri dönen silindirler zemin üzerinde ovma işlemine gerek bırakmıyor. Güçlü etki bırakan tasarımla birlikte yerler son derece temiz bir hale bürünüyor. Modelin temiz ve kirli su depoları mevcut. Bu depolar sayesinde temizlik sırasında silme kovasına gerek kalmıyor. Aynı zamanda silindirlerin kendini temizleyen yapısıyla birlikte ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmıyor. Silme bezi ve kovasına ihtiyaç duymayan model sayesinde temizlik hem çok daha kolay bir şekilde tamamlanıyor hem de zamandan tasarruf ediliyor. Temizleyicinin özel tasarımının artılarından bir diğeri gerçekleştirdiği su tasarrufu oluyor. Geleneksel paspasla temizlik yöntemine oranla %90 gibi oldukça yüksek seviyede su korunuyor. Böylelikle evinizi temizlerken hem bütçenizi hem de çevreyi koruyabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?
Yeni nesil yüzey temizleyicinin son derece pratik bir kullanımı mevcut. Mikrofiber silindir tasarımıyla birlikte gelen zahmetsiz temizlik büyük kolaylık sağlar. Cihazın kullanımında ilk olarak kutusundan çıkarmanız gerekiyor. Daha sonra temizleyicinin parçalarını birleştirmelisiniz. Montaj işlemi tamamlandıktan sonra cihaz çalıştırmaya hazır hale gelir. Çalıştırmadan önce depoya su doldurmanız gerekli. Kullanacağınız deterjanı da ekledikten sonra silindirlerin başlığa yerleştirilmesi gerekiyor. Bu noktadan sonra cihaz, temizlik işlemini pratik bir şekilde yapıyor. Temizlik tamamlandıktan sonra cihazı sökebilirsiniz. Deponun içerisindeki kirli suyu boşaltıp temizleyebilirsiniz. Cihazın kapağını da her kullanım sonrası yıkamalısınız. Silindirleri çıkararak iç kısımları silebilirsiniz. Kirli durumdaki silindirler çamaşır makinesinde yıkama yapmak için uygun. Cihazın tankını ve kapağını taktıktan sonra bir sonraki kullanıma kadar kaldırabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?
Kablosuz yüzey temizleyici modeli derinlemesine temizlik isteyen her kullanıcı için uygun. Pratik kullanımı ve etkili temizlik sonuçlarıyla dikkat çeken model, rahat taşınabilirliği ve esnek hareket kabiliyetiyle kullanıcılarından tam not alıyor. Cihazın kolay bir şekilde takıp çıkarılabilen parçaları her kullanımda avantaj kazandırıyor. Ayrıca modelin ıslak ve kuru temizlik seçeneği sunması her zemin için ideal.

Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?
Karcher FC 3 Cordless kablosuz yüzey temizleyici modelinin yenilikçi özelliklerinden en çok öne çıkanı döner silindir başlığın kendi kendini temizleyerek temiz su kullanımı gerçekleştirmesi oluyor. Cihazın kendi kendini temizleme teknolojisi zeminden aldığı kir ve tozları kirli su deposuna hapsediyor. Dönme sırasında vakumlanan kir başlıktan ayrılıyor. Daha sonra silme işlemine devam edilirken her zaman temiz su kullanılıyor. Bu cihazla standart temizleyicilere oranla çok daha başarılı sonuçlar sizleri bekliyor. Islak kullanımın yanı sıra kuru temizlikle tozları ve kirleri pratik bir şekilde de temizleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR