Example gif
Karcher KB 5 Gırgır Tipi Şarjlı Dikey Süpürge (Sarı)
Karcher KB 5 Gırgır Tipi Şarjlı Dikey Süpürge (Sarı)
Karcher KB 5 Gırgır Tipi Şarjlı Dikey Süpürge (Sarı)
Karcher KB 5 Gırgır Tipi Şarjlı Dikey Süpürge (Sarı)

Karcher KB 5 Gırgır Tipi Şarjlı Dikey Süpürge (Sarı) (4054278208312)

Marka : Karcher
Fiyat : 578,00 TL(KDV Dahil)
:

6 Farklı Zemine Özel Fırça Başlığı

Her zeminde iyi ve kolay bir temizlik yapılabilmesini sağlayan başlık seçenekleri, kullanım açısından sizi rahata kavuşturacak. Zemin başlıkları; koltuklar için ayrı uç turbo fırça, sert zeminlere özel başlık, tül perde ucu, kenar ve köşelere özel uç ve halı ve parke fırçası olarak sıralanıyor.

Hepa 13 Filtresiyle Sunulan Temizlik

Hangi başlığı hangi zeminde kullanırsanız kullanın, makineden aldığınız performans aynı olacak. Hepa 13 filtresinden kaçamayan tüm toz tanecikleri, süpürgeniz tarafından ortamdan ayrılıp çekilecek.


Toz Haznesinin Kullanım Kolaylığı

Toz torbası yerine toz için bir hazne kullanılan tasarımda, sadece belli aralıklarla haznenin içini boşaltmanız yetiyor. Haznenin doluluk oranına göre boşaltma işlemini kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz.

 

Enerji Sınıfında En Üst Seviye

Güçlü bir temizlik performansının arkasında, aynı zamanda enerji tasarrufu yatıyor. Performans konusunda kullanıcılarının yüzünü güldürürken, ceplerini de rahat ettiriyor. A+++ enerji verimliliği sayesinde, en düşük düzeyde güç kullanımı sunuyor.


Emiş Gücü Sayesinde Tüm Kirler Hapsedilir

899 Watt gibi güçlü bir emiş gücüne sahip olan elektrikli süpürge, etrafınızda bulunan tüm tozları içerisine çekiyor. Hepa 13 filtre ile birleşen bu emiş gücünden, hiçbir kir ve toz kaçamıyor.


El Rahatlığına Göre Üretilmiş Sap Kısmı

Ergonomik tasarımı, tutma yerinin kullanıcılara işlerini rahat yapabilecekleri şekilde sunulmasını sağlıyor. Rahatlığı sayesinde eliniz hemen yorulmaz ve ağrı hissetmezsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR