Panasonic ES-WH90-P803 IPL Lazer Tüy Alma Epilasyon Sistemi (ES-WH90-P803)

Marka : Panasonic
İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺2.839,20(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.444,81(KDV Dahil)
₺372,94 'den başlayan taksitlerle

PANASONİC TARAFINDAN 2 YIL GARANTİLİ

Akülü kolay kavrama ergonomik tasarım ve hafif gövde koltuk altı ve bikini alanları gibi alanlar zor ulaşmak için bile kolay tedavi sağlar; 5 saniye ve geniş IPL flaş penceresinin kısa bir flaş bekleme süresi en az 10 dakika içinde iki bacağını kapsayacak şekilde sağlar; her yerde evinizde rahat akülü operasyonu keyfini çıkarmanızı sağlar şarj başına 600 yanıp sağlayan uzun ömürlü Li-ion pil; Beş yoğunluk ayarları kol, bacak ve bikini altında, kollarınızı da dahil olmak üzere, vücudun genelinde tedavi kullanmanızı sağlar. Eğer tedavi sırasında ilerledikçe gibi nazik ama etkili kaldırılmasını sağlamak için yoğunluğunu artırabilir, 1 ayar ile başlayan; Cildinizi korumak için entegre bir UV filtresi ile, daha bunu kullanmak, çakmak vücudunuzun saç olur; IPL tıraş sonrası bakım ve devamını IPL kullanımı daha pürüzsüz ve saç ücretsiz cilt olacak ile kalıcı vücut saç davranın.
Panasonic IPL epilasyon sistemi kolları, koltuk altları, bacak ve bikini bölgesi için güvenli ve etkili bir tedavi sunuyor.
5 saniye zaman ve geniş IPL flaş penceresini bekleyen kısa bir flaş size en az 10 dakika içinde iki bacağını kapsayacak şekilde sağlar.
kablosuz kolay kavrama ergonomik tasarım ve hafif gövde, hatta koltuk altı ve bikini alanları gibi zor ulaşılabilecek alanlar için kolay tedavi sağlar
şarj başına 600 yanıp sağlayan uzun ömürlü Li-ion pil evinizde her yerde uygun akülü operasyonu keyfini çıkarmanızı sağlar.
Beş yoğunluk ayarları kol, bacak ve bikini altında, kollarınızı da dahil olmak üzere, vücudun genelinde tedavi kullanmanızı sağlar. Eğer tedavi sırasında ilerledikçe gibi nazik ama etkili kaldırılmasını sağlamak için yoğunluğunu artırabilir, 1 ayar ile başlayan.
Cildinizi korumak için entegre bir UV filtresi ile, daha bunu kullanmak, çakmak vücudunuzun saç olur.
IPL tıraş sonrası bakım ve devamını IPL kullanımı daha pürüzsüz ve saç ücretsiz cilt olacak ile kalıcı vücut saç davranın.
kutu İçeriği
1 x EH-WH80
1 x Şarj
1 x Ek Ampul
Kullanım Kılavuzu ve Garanti Kartı
Benzer Ürünler