Example gif
Remington PG4000 Graphite G4 Erkek Bakım Kiti
Remington PG4000 Graphite G4 Erkek Bakım Kiti
Remington PG4000 Graphite G4 Erkek Bakım Kiti

Remington PG4000 Graphite G4 Erkek Bakım Kiti (5038061100877)

Marka : Remington
Fiyat : 594,00 TL(KDV Dahil)
:
Graphite G4 ile stilsiz görünüme elveda deyin
Banyonuzu ele geçiren sayısız bakım aletlerinden bıktınız mı? Şimdi Grafit G4 ile tek bir aletle tepeden tırnağa bakımın tadını çıkarabilirsiniz. Birden fazla kişiselleştirilmiş görünüm oluşturmanıza izin vererek, vücut kıllarını kesebilir, tanımlanmış ve şekillendirilmiş sakal çizgileri ve hatta mükemmel sakal şekillendirmeleri yapabilirsiniz.
Yumuşak kayma özelliğine sahip Graphite, zahmetsiz şekillendirme için her kaymada cilt rahatlığını sağlar. Cildinize hassas davranıp, tıraş olmayı kolaylaştırırken, temiz bir kesim için size güven verir. Kendiliğinden bilenen bıçaklar her zaman hassas ve temiz bir kesim yapmaya hazırdır. En keskin hatlara sahip olmamanız için bir sebep yok.
Tüm stil ve bakım rutininizi baştan aşağıya üstlenen Graphite G4, her ihtiyacınıza uygun 7 çok yönlü parçaya sahiptir. 2 ila 20 mm arasındaki sakal ve saç için Çift Ayarlanabilir Tarağın tadını çıkarın, böylece kısa ve uzun sakallardan saç stillerine kadar çeşitli görünümler yaratabilirsiniz. Doğrusal NEE Düzeltici, burnunuzu, kaşınızı ve kulak kıllarınızı temizler ve bakımını üstlenir. 1,5 mm tarak kullanarak 3 günlük kirli sakal görünüme kavuşun ya da vücut bakımı için 3 mm tarağı kullanın. Kirli sakalınızın etrafındaki o temiz tıraşlı kenar görüntüsünü oluşturmak istiyorsanız, stilinizi geliştirmek için Mini Folyo Tıraş Makinesi'ni kullanabilirsiniz. Sinek kaydı tıraşlı, daha temiz görünüm sizin tarzınızsa, sizi mikro kirli sakaldan kurtarması için TST Precision Düzelticiyi kullanabilirsiniz.
Graphite G4’ün kablolu ve kablosuz versiyonları mevcuttur ve üstün stil özgürlüğü için 60 dakikalık çalışma süresine sahiptir. Nerede olursanız olun bakımınıza özen göstermek ve”Kendinize Vakit Ayırmak” hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Size birinci sınıf sonuçlarla olağanüstü bir performans veren Graphite G4, hassas bir bakım sağlar.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR