Example gif
Rowenta RO6495EA Silence Force 4A+ Full Care 550 W Toz Torbalı Süpürge
Rowenta RO6495EA Silence Force 4A+ Full Care 550 W Toz Torbalı Süpürge
Rowenta RO6495EA Silence Force 4A+ Full Care 550 W Toz Torbalı Süpürge
Rowenta RO6495EA Silence Force 4A+ Full Care 550 W Toz Torbalı Süpürge
Rowenta RO6495EA Silence Force 4A+ Full Care 550 W Toz Torbalı Süpürge

Rowenta RO6495EA Silence Force 4A+ Full Care 550 W Toz Torbalı Süpürge (3221614003219)

Marka : Rowenta
Fiyat : 3.552,00 TL(KDV Dahil)
:

 

 

Rowenta RO6495EA Silence Force 4A+ Full Care 550 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Her yüzeyde mükemmel kayan sessiz 4A + AAA elektrikli süpürge

Silence Force 4A + Elektrikli Süpürge, benzersiz bir temizlik deneyimi elde etmenize yardımcı olmak için olağanüstü performans ve olağanüstü sessiz kullanım sunar. Yeni patentli P3WER GLIDE ile her yüzeyde optimum sonuç sağlar. Sessizlik Extreme teknolojisi uzlaşmaz performans ve enerji değerlendirme 4A + AAA olan sessiz temizlik için olağanüstü düşük gürültü seviyeleri birimleri, şık tasarım sessiz elektrik süpürgesi tüm.

Enerji verimliliği A + Optimize edilmiş hava akımı ve yeni 3 pozisyonlu bir emme nozulu enerji etiketi testlerinde olağanüstü bir derecelendirme aldı.

Özel sürgülü meme ve olağanüstü konfor yeni patentli meme P3WER GLIDE yüksek konforlu temizlik deneyimi sağlayan optimum performans ve herhangi bir yüzeye ve Sessizlik Extreme teknolojisi üzerine sürgülü mükemmel sunuyor. Hepsi kompakt bir tasarımda.

Yeni 3-konumu meme P3WER KAYDIRICI en zorlu temizlik ile başa çıkmak için tasarlanmıştır patentli yüzeylerin her türlü temizlik için sadece bir memenin patentli KAYDIRICI P3WER herhangi bir yüzey üzerinde kayar, mükemmel etkinlik 4A + AAA kusursuz getirir.

Ekstra Enerji Verimliliği için EffiTech Motor Yeni EffiTech motorunun daha fazla güç verimli vakumlama için en ileri teknolojisi, enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmanın yoludur.

Kompakt tasarım Hafif, kompakt tasarım, verimli temizlik ve ekstra kolay kullanım için maksimum konfor sağlar.

Mükemmel olağanüstü konfor için sessiz çalışma gürültüsü neredeyse bir gürültü akımı çağrısı gibi sadece 66 dB (A), tam güçte olduğunu Extreme Sessizlik, konfor sayesinde yüksek düzeyde olan vakumlama sebeplerini öğrenin.

Yeni patentli Hijyen + Torba Hijyen + patentli kendiliğinden kapanabilen kapaklı çanta değiştirirken toz bulutları yok: Rahat ve hijyenik!
Sınıfındaki en iyi filtrasyon verimliliği: SILENCE FORCE COMPACT, giriş havasından çok yüksek seviyede toz filtrasyonu sağlayan gelişmiş bir sistemle donatılmıştır. Hijyen + torbasının yanı sıra, sistem ayrıca motorun önünde bir köpük filtresi ve en iyi parçacıkları yakalamak için bir Yüksek Verimli hava çıkış filtresi içerir. % 99.99'dan fazla toz yakalamak için.


Çanta hacmi 4,5 L. Torba, hapsedilmiş kir hacminin artması ve daha az değiştirme gereksinimi nedeniyle büyük dairelerin veya evlerin temizliği için mükemmel şekilde uygundur.

Kalıcı yüksek verimli filtre. Filtreyi değiştirmeye gerek yok! Patentli poşet bileşimi sayesinde SILENCE FORCE COMPACT filtreleri hayat kurtarıcıdır (sadece Hijyen + Rowenta orijinal poşetlerini ve torba hasarı olmadan düzenli kullanımları kullanırken).

Kolay kullanım SILENCE FORCE COMPACT, 360 ° dönebilen 4 tekerlek sayesinde her yönde sorunsuz hareket edebilir.

Hareket serbestliği XL hareket yarıçapı (11 m), kabloyu başka bir sokete takmak zorunda kalmadan 95 m2'ye kadar yüzeyi vakumlamanıza izin verir.

Çok amaçlı fırça ile Ergo Comfort Sessizlik kolu

Parke nozulu Ahşap, laminat, mantar, vinil zemin gibi pürüzsüz sert yüzeylerin hassas şekilde temizlenmesi. Daha uzun kıllar mükemmel temizlik ve olası derzleri sağlar.

MINI Turboşarj Küçük halı alanlarının ve özellikle döşemeli mobilyaların mükemmel temizliği için - fırça tıkanmasını kontrol etmek için şeffaf bir kapak ile.

MAXI turboşarj Daha büyük halı alanlarının mükemmel temizliği için - fırça tıkanmasını kontrol etmek için şeffaf bir kapak ile.

XXL slot nozulu, erişilemeyen yerlerin mükemmel temizliği için 60 cm

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR