Example gif
Tefal SV7112 Express Compact Buhar Kazanlı Ütü
Tefal SV7112 Express Compact Buhar Kazanlı Ütü
Tefal SV7112 Express Compact Buhar Kazanlı Ütü
Tefal SV7112 Express Compact Buhar Kazanlı Ütü

Tefal SV7112 Express Compact Buhar Kazanlı Ütü (3121040073094)

Marka : Tefal
Fiyat : 1.561,34 TL(KDV Dahil)
:

Tefal SV7112 Express Kompakt 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

 

Kireç Oluşumunu Önler

 

2600 W güce sahip olan buhar kazanlı ütü, kireç oluşmasını engelleyerek kıyafetlerde kireç lekesi oluşturmadan ütüleme yapar. Ayrıca kirecin iç parçalara zarar vererek ütü de deformasyona neden olmasını engeller.

 

Xpress Glide Tabana Sahiptir

 

Sahip olduğu Xpress Glide tabanı sayesinde yanma ve yapışmalara karşı kıyafetlerinizi korur. Ayrıca uygun kayganlığı sayesinde kıyafetlerin kolay ütülenmesini sağlar. Bunun yanı sıra tabanın lekelenmelere karşı temiz kalmasını sağlayarak pratik kullanım imkânı sunar.

 

 


Otomatik Kapanarak Koruma Sağlar

 

Prizde açık unutulması halinde kullanım olmadığını anlar ve otomatik olarak enerji tüketimini durdurarak kapanır. Bu sayede hem aşırı ısınma yüzünden deforme olmaz hem de ev kazalarının önüne geçer.

 

Buhar ve Isı Ayarı

 

Buharı ve ısıyı ayarlayarak ütü yapmanızı sağlar. Kıyafetinizin kırışıklık düzeyine ve kumaşın cinsine göre ısı ve buhar ayarı yaparak kolay bir şekilde kıyafetlerinizi pürüzsüz hale getirmenizi sağlar.

 


Yüksek Buhar Gücü

 

1700 ml su tankı kapasitesi sayesinde yüksek buhar gücüne sahiptir ve uzun süreli buhar modunda kullanım imkânı sunar. 120 g/dk sürekli buhar sağlayabilen ütü ayrıca 360 g/dk yüksek şok buharı sayesinde kıyafetlerin kırışıklıklarını kolaylıkla giderir.

 


Taşıma Kilidi

 

Buhar kazanlı ütü, ayrılabilen su tankının kolay taşınmasını sağlayan taşıma kilidine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde güvenle ve kolaylıkla ütü yapmanızı sağlar.

 

 
Tefal SV7112 Express Kompakt Ütü
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR