Example gif
Tefal Wizzo Beyaz Upgrade 1000W Mutfak Şefi
Tefal Wizzo Beyaz Upgrade 1000W Mutfak Şefi
Tefal Wizzo Beyaz Upgrade 1000W Mutfak Şefi

Tefal Wizzo Beyaz QB310 1000W Mutfak Şefi (3016661153525)

Marka : Tefal
Fiyat : 1.885,42 TL(KDV Dahil)
:

Tefal Wizzo Beyaz Mutfak Şefi
 

Wizzo, mutfaktaki her işinizi kolaylaştıracak. Patentli Flex Whisk teknolojisine sahip çırpıcı ile birlikte tüm hamur işi aksesuarları sayesinde her seferde başarıyı garantiler: kekler, kişler, pizzalar ve diğer tüm tarifleriniz artık sizin için çok kolay. Her zaman pişirmek istediğiniz ama şu ana kadar cesaret bile edemediğiniz tariflerinizi artık kolayca hazırlayabilirsiniz. Önden açılma ve yandaki komut düğmeleri ile, her an ürünü takip etmeye gerek kalmaz. Wizzo, arka kısmındaki düz tasarımı sayesinde mutfağınıza kolayca uyum sağlar. Wizzo sayesinde kendinizi bile şaşırtacaksınız!
 
Ürün Özellikleri:
Motor Gücü: 1000 W
Kapasite: 4 lt
Hız Kademesi: 7
Wizzo ile Kendinizi Şımartın!
TEFAL Wizzo Beyaz Mutfak Şefi Gerçek yetenek, bütün potansiyelinizi ortaya koyabilmek için neyin yardımına ihtiyacınız olduğunu bilmektir. Wizzo "sihirli ve pratik" anlamına gelir ve mutfaktaki her işinizi kolaylaştırma üzere tasarlanmıştır. Bir kez Wizzo'yu kullanmaya başladığınızda, mutfaktaki keşiflerinizin ardı arkası kesilmeyecek!.
Ekstra Hızlı Çırpma
TEFAL Wizzo Beyaz Mutfak Şefi Özel tasarımlı eşsiz Flex Whisk teknolojisi sayesinde mükemmel kıvamda yumurta beyazı, hem de çok hızlı bir biçimde!
Kolay Kullanım ve Kolay Saklama
TEFAL Wizzo Beyaz Mutfak Şefi Bütün işlevleri en üst düzeyde konforlu kullanım için tasarlanmıştır. Wizzo, nereye koyarsanız koyun az yer kaplayarak her mutfağa uyum sağlar.
Optimum Karıştırma Sonuçları
TEFAL Wizzo Beyaz Mutfak Şefi Hamur aparatları döngüsel hareketleri ile her haznenin her noktasına ulaşır ve pürüzsüz ve homojen sonuçlar sağlar.
Hamur İşi Aksesuarları
TEFAL Wizzo Beyaz Mutfak Şefi Patentli Flex Whisk çırpıcı, hafif hamurlarınız için plastik yoğurucu, ağır hamurlarınız için ise paslanmaz çelik hamur kancası. Wizzo ile, her türlü hamur işini kolayca hazırlayacaksınız!.
Şık Tasarımlı Paslanmaz Çelik Karıştırma Haznesi
TEFAL Wizzo Beyaz Mutfak Şefi Wizzo, 4 L kapasiteli paslanmaz çelik bir hazneye sahiptir. Bu sayede, tek seferde tam 40 cupcake ya da 3 pizza hazırlayabilir ve herkesi mutlu edebilirsiniz!
Hızlı ve Güçlü
TEFAL Wizzo Beyaz Mutfak Şefi Homojen, pürüzsüz karıştırma sonuçları için 1000W motor ve 7 hız ayarı ve pulse fonksiyonu.
Fırında Pişirilen Yemeklerde Seçenenklerinizi
İlhama mı İhtiyacınız Var? 25 Farklı Fikir İçeren Tarif Kitabından Faydalanın!
 
TEFAL Wizzo Beyaz Mutfak Şefi Tefal websitesinden indirebileceğiniz günlük atıştırmalıklardan lezzetli tatlılara 25 farklı tarif içeren tarif kitabı.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR