Example gif
Benzer Ürünler
Victorinox 7.6857.3 Konserve Açacağı, Siyah
Victorinox 7.6857.3 Konserve Açacağı, Siyah
Victorinox 7.6857.3 Konserve Açacağı, Siyah
Victorinox 7.6857.3 Konserve Açacağı, Siyah
Victorinox 7.6857.3 Konserve Açacağı, Siyah
Victorinox 7.6857.3 Konserve Açacağı, Siyah

Victorinox 7.6857.3 Konserve Açacağı, Siyah (VT 7.6857.3)

Marka : Victorinox
Fiyat : 633,46 TL(KDV Dahil)
ikon
:

a

 

a

 

 

a

 

 

a

 

 

a

 

Şef Bıçakları

Başarılı bir mutfağın sırrını bilmek için şef olmanıza gerek yok: mükemmel bilenmiş bıçaklar. Victorinox şef bıçakları inanılmaz derecede keskin ve mükemmel dengeye sahiptir. Bu şaheserlerden birini elinize aldığınızda neredeyse her şey kendi kendini kesiyormuş gibi görünecektir. Ve bu iyi bir şefin sırrıdır.

Biftek ve Pizza Bıçakları

Victorinox Biftek ve Pizza Bıçakları masada harika görünecek ve elde harika hissedecek şekilde tasarlanmıştır. Ultra keskin bıçakları tabağınızdaki her şeyi kaldırabilir, yüksek kaliteli çelik bıçakların kenarlarını daha uzun süre tutmasını sağlar. Böylece masaya her oturduğunuzda, en önemli şeye, yani birlikte yemek yemeye odaklanabilirsiniz.

Rendeler ve Soyacaklar

Meyvelerden sebzelere ve hatta çikolata talaşlarına kadar, kompakt, modern rende ve soyacaklarımız, hazırlık görevlerini çocuk oyuncağına dönüştürür. Her parça, keskin, paslanmaz bıçak seçenekleriyle farklı yiyeceklerin üstesinden gelmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Soyma Bıçakları

Soyma bıçağı, mutfağınızdaki en önemli araçlardan biridir. Ve özellikle ergonomik saplı son derece keskin bir soyma bıçağı yapıyoruz. Elinizde bunlardan biriyle, basit dilimlemeden karmaşık kesimlere ve ilham verici süslemelere kadar her şeyi yapabilirsiniz. Ama en önemlisi, kontrolde olan meyve ve sebzeleri göstereceksiniz.

 

 

a

 

 

a

 

 

a

 

 

a

 

Bıçak Blok ve Setleri

Her şefin gururu ve neşesi, bıçak koleksiyonudur. Bu nedenle, yüksek performanslı çatal bıçak takımına geçme zamanı geldiğinde, Victorinox sizin gibi bir şef için her şeye sahiptir. Mutfak ve masa bıçaklarımız yüksek kalitelidir ve az bakım gerektirir, en iyi malzemelere ve zamansız tasarıma sahiptir.

Çatal Bıçak Setleri

Rahat formu yüksek işlevle birleştiren sofra takımımız, ergonomiyi ve şık vurguları masaya getirmekle ilgilidir. Çay kaşığından et bıçağına kadar değişen ve 24 parçaya varan setler halinde gelen ürünlerle, mutlu bir yemek için sofrayı kurmaya her zaman hazırsınız. Oturun ve keyfini çıkarın!

Ekmek Bıçakları

Ekmeğin hayat olduğunu söylüyorlar ve biz de aynı fikirdeyiz. Aslında, genel olarak unlu mamüller, hayatı daha tatlı hale getirmenin anahtarı gibi görünüyor. Ve mutluluğun devam etmesi için doğru aletlerin yanınızda olmasını isteyeceksiniz. Bu serideki tüm ürünler elde harika bir his verir, mutfağınızda harika görünür ve her seferinde işinizi görür. Ergonomik yapısı rahatlık ve kavrama sunar; ve yapı kalitesi, bir ömür boyu keyfini çıkarmanızı sağlar.

Makaslar

Makas Koleksiyonumuz, günlük kullanım veya özel profesyonel görevler için dayanıklı kulplara sahip şık, ultra keskin bıçaklara sahiptir. Solak kullanıcılar için özel ergonomik tasarımın yanı sıra küçük eller ve genç zanaatkarlar için mükemmel olan çocuk makasları içeren bu koleksiyonda her kesim ihtiyacı için makas bulunur.

a

130 Yılı Aşkın Tecrübe

1884 yılında İsviçre Alplerinin eteklerindeki Ibach kasabasında, İsviçre ordusu için kullanışlı ve sağlam bıçak üretmek üzere yola çıkan Victorinox, bugün dünyanın en bilinen markalarından biri olarak mutfak bıçakları ve çakı üretimi konusunda yüzyılı aşan geçmişiyle dikkat çekiyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR