Example gif
ONVO Elektrikli Scooter Ov-007
ONVO Elektrikli Scooter Ov-007
ONVO Elektrikli Scooter Ov-007
ONVO Elektrikli Scooter Ov-007

ONVO Elektrikli Scooter Ov-007 (8682655701024)

Marka : ONVO
Fiyat : 7.399,00 TL(KDV Dahil)
:

Onvo OV-007 Elektrikli Scooter Siyah


Kısa Sürede Şarj Olma

 

Ürünü şarj etmeniz için uzun süreler boyunca beklemeniz gerekmeyecek. Kısa sürede şarj edilen bu scooter sizlere az şarjla bile uzun süre kullanım garantisi veriyor. Şarjının sonunda bile asla performansından ödün vermeden çalışmaya devam ediyor.

 


Su Geçirmez Tasarım

 

Scooter su geçirmez tasarımı ile yağmurlu günlerde bile kullanım sunuyor. Islanması halinde asla bozulma gibi durumlar söz konusu olmuyor. Su geçirmezlik özelliği IP54 olarak sınıflandırılmıştır.

 


Anında Duruş Sağlayan Özel Fren Sistemi

 

Scooter özel fren sistemi, anında duruşu mümkün kılıyor. Fren sistemi sayesinde saniye değil saliseler içinde durmanız mümkün olacak. Fren sistemi gecikme olmadan duruş sayesinde güvenli kullanımı garanti eder.

 Yüksek Taşıma Kapasitesi

 

Scooter tam 120 kg a kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Yüksek ağırlıkları bile zorlanmadan taşıyarak harika kullanım sağlar. Hafif yapısı ile çok kolay kullanılır. Kısa sürede şarj olur her zaman yüksek hızda devamlı gidiş sağlar.

 


Birinci Sınıf Malzeme Kalitesi

 

Üretimde birinci sınıf malzeme kalitesi tercih edildi. Malzeme olarak alüminyum alaşım seçildi. Bu malzeme ürünün uzun süreli bakım gerektirmeden ve sorunsuz kullanımını mümkün hale getirdi. Üstelik onu 25 km den 30 km hıza kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Motor gücü 350 W olarak belirlenmiştir.

 


Şık Tasarım Ürünü

 

Ürün ince yapısı, detayları düşünülerek yapılan tasarımı ve diğer görsel özellikleri ile beğenileri toplamayı başarıyor. Ürün şıklığı ile bütün dikkati üzerine çekiyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR