Example gif
Onvo Elektrikli Scooter OV-011 KIRMIZI
Onvo Elektrikli Scooter OV-011 KIRMIZI
Onvo Elektrikli Scooter OV-011 KIRMIZI
Onvo Elektrikli Scooter OV-011 KIRMIZI
Onvo Elektrikli Scooter OV-011 KIRMIZI

ONVO OV-011 Elektrikli Scooter Kırmızı (8682655701505)

Marka : ONVO
Fiyat : 10.999,00 TL(KDV Dahil)
ikon
:

Güçlü Motor

Scooter 500 W motor gücüne sahiptir. Otomatik viteslidir ve maksimum 35 km/h hıza kadar ulaşabilir. Hız ve motor performansıyla kullanıcısını memnun eder.

Ulaşım İmkanı

Farklı bir ulaşım aracı arayanlar için ideal bir üründür. Trafiğin yoğunluğundan sıyrılarak dilediğiniz yere ulaşmanızı sağlar. Pratik kullanım şekline hemen alışabilirsiniz. Yakıt türü, motor gücü ve hızıyla uzun yol dışındaki sürüşlerinizde konforlu bir deneyim sunar.

Uzun Ömürlü Kullanıma Uygun

Elektrikli Scooter  dayanıklı üretim malzemeleri seçilerek özenle tasarlanmıştır. Başarılı üretim aşamalarının sonucunda ortaya kullanışlı bir ulaşım aracı çıkmıştır. Kaplaması alüminyum, döşemesi deri malzemeden hazırlanmıştır.

Elektrikli Yakıt Avantajı

Araç yakıt türü olarak elektriklidir. Lithium bataryalarında 48W/ 10A özellikleri vardır. Pil kapasitesine güvenerek farklı noktalara gidebilirsiniz. Cihazın tam dolumu yaklaşık 5 saat sürebilir. Tam dolum halindeyken 40 ile 45 km menzilde etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Sürüş Yeteneği

Elektrikli yakıtı sayesinde zorluk yaşamadan çalışır. 10 inçlik havalı tekerlikleri bulunur. 30 derecelik yokuşları tırmanabilir. Disk fren sistemine sahiptir. Güvenli bir sürüş yapmanıza yardımcı olur. Bunların yanında ön farı, ambiyans ışığı ve kornasıyla sürüş yeteneğinizi olumlu yönde etkiler.

LCD Ekran Fonksiyonu

Scooter üzerinde bulunun LCD ekranda çeşitli bilgiler bulunur. Cihazın hızını, gücünü ve menzili bu ekrandan takip edebilirsiniz. Şarj durumuna göre yolculuğunuzu planlayabilirsiniz. Aynı zamanda kullanmadığınız zamanlarda katlanan direksiyonu fazla yer kaplamadan kolay muhafaza edilmesini sağlar.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR